V15G1A5K
OmronOmron
V15G1A5K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V15G1A5K
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V
Ngā Rauemi: V15G1A5K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V15G1A5K
Tau Wae V15G1A5K Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50404 pcs Pepa Raraunga V15G1A5K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Kāhua Whakamutunga Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa V Whakaputa Mana 50gf
Pretravel 0.047" (1.2mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.040" (1.0mm) Ētahi Ingoa SW1061
V-15G-1A5-K
V-15G-1A5-K BY OMI
V-15G-1A5-K-ND
V15G1A5KBYOMI
Tae Mahi -25°C ~ 80°C Tūnga Mahi 0.579" (14.7mm)
Te Kaha Mahi 200gf Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 50,000,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 100,000 Cycles Mahinga rereke 0.016" (0.4mm)
Whakatauranga onamata 15A (AC), 100mA (DC) Takahanga SPDT
Momo Kaihoko Round (Pin Plunger)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V15H10-E1Z200B01-K
V15H10-E1Z200B01-K
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: BASIC SWITCH V BASICS V15
I roto i te taonga: 61540 pcs
Tikiake: V15H10-E1Z200B01-K.pdf
RFQ
V155MX
V155MX
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 155MHZ WHIP STR MX CONN