G8P1A4TPDC18
OmronOmron
G8P1A4TPDC18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G8P1A4TPDC18
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 18V
Ngā Rauemi: G8P1A4TPDC18.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G8P1A4TPDC18
Tau Wae G8P1A4TPDC18 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 18V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4016 pcs Pepa Raraunga G8P1A4TPDC18.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 13.5 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.8 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 28VDC - Max
Raupapa G8P Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa G8P-1A4TPDC18
G8P-1A4TPDC18-ND
G8P-1A4TPDC18BYOMZ
G8P1A4TPDC18BYOMZ
G8P1A4TPDC18BYOMZ-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 30A
Whakaaetanga Mea Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 18VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 380 Ohms Kohikohi Miihini 900 mW
Kohikohi Kei te Aukati 50.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G8P25
G8P25
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: MOUNT MAGN 3/4" RG58A UHFM
I roto i te taonga: 2768 pcs
Tikiake:
RFQ
G8P-1CTP DC9
G8P-1CTP DC9
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 9V