G8P1A4PVASDC12
OmronOmron
G8P1A4PVASDC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G8P1A4PVASDC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V
Ngā Rauemi: G8P1A4PVASDC12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G8P1A4PVASDC12
Tau Wae G8P1A4PVASDC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22933 pcs Pepa Raraunga G8P1A4PVASDC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 28VDC - Max
Raupapa G8P Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa G8P-1A4P-VASDC12
G8P-1A4P-VASDC12-ND
G8P1A4PVASDC12BYOMZ
G8P1A4PVASDC12BYOMZ-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Insulation - Class F, Sealed - Fully Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 30A Whakaaetanga Mea Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 155 Ohms
Kohikohi Miihini 900 mW Kohikohi Kei te Aukati 77.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G8P1A4TPDC18
G8P1A4TPDC18
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 18V
I roto i te taonga: 4016 pcs
Tikiake: G8P1A4TPDC18.pdf
RFQ
G8P50
G8P50
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: MOUNT MAGN 3/4" RG58A UHFM
I roto i te taonga: 2220 pcs
Tikiake:
RFQ
G8P1C4TPDC48
G8P1C4TPDC48
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V
Tikiake: G8P1C4TPDC48.pdf
G8P25
G8P25
Tikiake:
G8P1A2TFDC5BYOMZ
G8P1A2TFDC5BYOMZ
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 5V
Tikiake: G8P1A2TFDC5BYOMZ.pdf
G8P-1CTP DC48
G8P-1CTP DC48
Tikiake: G8P-1CTP DC48.pdf
G8P-1CTP DC9
G8P-1CTP DC9
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 9V