| Tau Wae | G8NW-2H-DC12 | Kaihanga | Omron |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 42451 pcs | Pepa Raraunga | G8NW-2H-DC12.pdf |
| Tahuri i te Ngaohihi (Max) | 6.5 VDC | Whakakorehia te Ngaohihi (Min) | 1 VDC |
| Kāhua Whakamutunga | PC Pin | Whakaoho Whakawhiti | 16VDC - Max |
| Raupapa | G8NW-2 | Wā Whakaora | 10ms |
| Packaging | Tray | Ētahi Ingoa | G8NW-2H-AS SK G8NW2HASSK G8NW2HDC12 Z6525 |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C | Whakamahia te wa | 10ms |
| Momo Tae | Through Hole | Te Tae Kaituku Taeke | 11 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant | Ngā āhuatanga | - |
| Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) | 30A | Whakaaetanga Mea | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Puka Puka Whakapā | SPDT (1 Form C) x 2 | Kohikohi Ngaohiko | 12VDC |
| Momo Momo | Non Latching | Ko te Whakaaetanga Miihini | 180 Ohms |
| Kohikohi Miihini | 800 mW | Kohikohi Kei te Aukati | 66.7mA |