G8ND-2S-DC12
OmronOmron
G8ND-2S-DC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G8ND-2S-DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V
Ngā Rauemi: G8ND-2S-DC12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G8ND-2S-DC12
Tau Wae G8ND-2S-DC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34121 pcs Pepa Raraunga G8ND-2S-DC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 6.5 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 16VDC - Max
Raupapa G8ND-2 Wā Whakaora 10ms
Packaging Tray Ētahi Ingoa G8ND-2S-AS SK
G8ND2SASSK
G8ND2SDC12
Z6524
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 30A Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO)
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) x 2 Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 180 Ohms
Kohikohi Miihini 800 mW Kohikohi Kei te Aukati 66.7mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G8NI15
G8NI15
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: MOUNT MAGN 3/4" RG58A NM
I roto i te taonga: 2312 pcs
Tikiake:
RFQ
G8NS
G8NS
Whakaahuatanga: MOUNT MAGN 3/4" RG58A 12' NM
I roto i te taonga: 2389 pcs
Tikiake: G8NS.pdf
RFQ
G8ND-2-DC12
G8ND-2-DC12
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V
Tikiake: G8ND-2-DC12.pdf
G8N-1H-DC12
G8N-1H-DC12
Kaihanga: Omron
Tikiake: G8N-1H-DC12.pdf
G8NI12
G8NI12
Tikiake:
G8N-1U-DC12
G8N-1U-DC12
Tikiake: G8N-1U-DC12.pdf
G8NB-1 DC12
G8NB-1 DC12
G8ND-2 DC12 SK
G8ND-2 DC12 SK
Tikiake: G8ND-2 DC12 SK.pdf
G8N-1L-DC12
G8N-1L-DC12
Tikiake: G8N-1L-DC12.pdf
G8NW-2 DC12 SK
G8NW-2 DC12 SK
Tikiake: G8NW-2 DC12 SK.pdf
G8NW-2 DC12
G8NW-2 DC12
Tikiake: G8NW-2 DC12.pdf
G8NW-2H DC12 SK
G8NW-2H DC12 SK
Tikiake: G8NW-2H DC12 SK.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel