G6H-2-F-DC12
OmronOmron
G6H-2-F-DC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G6H-2-F-DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Ngā Rauemi: G6H-2-F-DC12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G6H-2-F-DC12
Tau Wae G6H-2-F-DC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5301 pcs Pepa Raraunga G6H-2-F-DC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 110VDC - Max
Raupapa G6H Wā Whakaora 2ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Ētahi Ingoa G6H 1069B
G6H-2F-DC12
G6H2F12DC
G6H2FDC12
Z828
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 3ms Momo Tae Surface Mount
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 1.03 kOhms
Kohikohi Miihini 140 mW Kohikohi Kei te Aukati 11.7mA