G6H-2-DC12
OmronOmron
G6H-2-DC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G6H-2-DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Ngā Rauemi: G6H-2-DC12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G6H-2-DC12
Tau Wae G6H-2-DC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5523 pcs Pepa Raraunga G6H-2-DC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 110VDC - Max
Raupapa G6H Wā Whakaora 2ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Ētahi Ingoa G6H 1004H
G6H212DC
G6H2DC12
Z741
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 3ms Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Telecom Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 1.03 kOhms Kohikohi Miihini 140 mW
Kohikohi Kei te Aukati 11.7mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G6H-2-100-DC3
G6H-2-100-DC3
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
I roto i te taonga: 5623 pcs
Tikiake: G6H-2-100-DC3.pdf
RFQ
G6H-2-DC24
G6H-2-DC24
Kaihanga: Omron
I roto i te taonga: 5751 pcs
Tikiake: G6H-2-DC24.pdf
RFQ
G6H-2-1 DC5
G6H-2-1 DC5