G3VM-351VY
OmronOmron
G3VM-351VY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G3VM-351VY
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-350V
Ngā Rauemi: 1.G3VM-351VY.pdf2.G3VM-351VY.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
125 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G3VM-351VY
Tau Wae G3VM-351VY Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-350V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85264 pcs Pepa Raraunga 1.G3VM-351VY.pdf2.G3VM-351VY.pdf
Ngaohihi - Tae 0V ~ 350V Momotuhi - Whakauru 1.27VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Pūrere Pūrere Whakarato 4-SOP
Raupapa G3VM Packaging Tube
Paa / Case 4-SOP (0.179", 4.55mm) Momo putanga AC, DC
Ētahi Ingoa G3VM-351VY-ND
G3VM351VY
Z8600
Whakaoho-a-Whenua (Max) 50 Ohms
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Taumahi Kaute 110mA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SOP (0.179", 4.55mm) Takahanga SPST-NO (1 Form A)