G3VM-351G1
OmronOmron
G3VM-351G1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G3VM-351G1
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-350V
Ngā Rauemi: 1.G3VM-351G1.pdf2.G3VM-351G1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
400 pcs
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G3VM-351G1
Tau Wae G3VM-351G1 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-350V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47648 pcs Pepa Raraunga 1.G3VM-351G1.pdf2.G3VM-351G1.pdf
Ngaohihi - Tae 0V ~ 350V Momotuhi - Whakauru 1.15VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Pūrere Pūrere Whakarato 4-SOP
Raupapa G3VM Packaging Tube
Paa / Case 4-SOP (0.173", 4.40mm) Momo putanga AC, DC
Ētahi Ingoa G3VM351G1
Z3017
Whakaoho-a-Whenua (Max) 50 Ohms
Momo Tae Surface Mount Taumahi Kaute 100mA
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SOP (0.173", 4.40mm)