G2R-2A4-AC240
OmronOmron
G2R-2A4-AC240 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-2A4-AC240
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPST 4A 240V
Ngā Rauemi: G2R-2A4-AC240.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-2A4-AC240
Tau Wae G2R-2A4-AC240 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPST 4A 240V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4175 pcs Pepa Raraunga G2R-2A4-AC240.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 192 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 72 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R-2A4-AC240-ND
G2R2A4AC240
Z11606
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 240VAC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 4A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā DPST-NO (2 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 240VAC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 30 kOhms Kohikohi Miihini 0.9 VA
Kohikohi Kei te Aukati 3.8mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G2R-2A4-DC12
G2R-2A4-DC12
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPST 4A 12V
I roto i te taonga: 25805 pcs
Tikiake: G2R-2A4-DC12.pdf
RFQ
G2R-2A4-AC24
G2R-2A4-AC24
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPST 4A 24V