G2R-2A4-AC110
OmronOmron
G2R-2A4-AC110 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-2A4-AC110
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPST 4A 110V
Ngā Rauemi: G2R-2A4-AC110.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-2A4-AC110
Tau Wae G2R-2A4-AC110 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPST 4A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10841 pcs Pepa Raraunga G2R-2A4-AC110.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 88 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 33 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R2A4AC110 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 110VAC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 4A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā DPST-NO (2 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 110VAC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 4.6 kOhms Kohikohi Miihini 0.9 VA
Kohikohi Kei te Aukati 10.6mA