G2R-24-H-DC6
OmronOmron
G2R-24-H-DC6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-24-H-DC6
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 3A 6V
Ngā Rauemi: G2R-24-H-DC6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-24-H-DC6
Tau Wae G2R-24-H-DC6 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 3A 6V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16433 pcs Pepa Raraunga G2R-24-H-DC6.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 4.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 0.9 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R-24-H DC6
G2R-24-H DC6 BY OMI
G2R-24-H-DC6-ND
G2R24H6DC
G2R24HDC6
G2R24HDC6BYOMI
G2RN8189E
Z11730
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Fully Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 6VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 3A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 6VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 100 Ohms
Kohikohi Miihini 360 mW Kohikohi Kei te Aukati 60.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G2R-24-H-DC24
G2R-24-H-DC24
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
I roto i te taonga: 17954 pcs
Tikiake: G2R-24-H-DC24.pdf
RFQ
G2R-24-T130 DC16
G2R-24-T130 DC16
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 16V