G2R-24-H-DC5
OmronOmron
G2R-24-H-DC5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-24-H-DC5
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 3A 5V
Ngā Rauemi: G2R-24-H-DC5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-24-H-DC5
Tau Wae G2R-24-H-DC5 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 3A 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21168 pcs Pepa Raraunga G2R-24-H-DC5.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 3.5 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 0.75 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R-24-H DC5
G2R-24-H DC5 BY OMI
G2R-24-H-DC5-ND
G2R24H5DC
G2R24HDC5
G2R24HDC5BYOMI
G2RN8194A
Z11729
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Fully Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 5VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 3A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 5VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 70 Ohms
Kohikohi Miihini 360 mW Kohikohi Kei te Aukati 71.4mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G2R-2A DC20
G2R-2A DC20
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 20V
I roto i te taonga: 20372 pcs
Tikiake: G2R-2A DC20.pdf
RFQ
G2R-24-T130 DC24
G2R-24-T130 DC24
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 24V
I roto i te taonga: 18135 pcs
Tikiake: G2R-24-T130 DC24.pdf
RFQ
G2R-24-T130 DC12
G2R-24-T130 DC12
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 12V
Tikiake: G2R-24-T130 DC12.pdf
G2R-24-H DC9
G2R-24-H DC9
Whakaahuatanga: RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 3A 9V