G2R-1Z-DC12
OmronOmron
G2R-1Z-DC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-1Z-DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V
Ngā Rauemi: G2R-1Z-DC12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-1Z-DC12
Tau Wae G2R-1Z-DC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14796 pcs Pepa Raraunga G2R-1Z-DC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 8.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.8 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R1Z12DC
G2R1ZDC12
G2RN1466G
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 275 Ohms
Kohikohi Miihini 530 mW Kohikohi Kei te Aukati 43.6mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G2R-1B-E DC24
G2R-1B-E DC24
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
I roto i te taonga: 12368 pcs
Tikiake: G2R-1B-E DC24.pdf
RFQ
G2R-1B-E AC24
G2R-1B-E AC24
Kaihanga: Omron