G2R-1S-ASI-DC12
OmronOmron
G2R-1S-ASI-DC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-1S-ASI-DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Ngā Rauemi: G2R-1S-ASI-DC12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-1S-ASI-DC12
Tau Wae G2R-1S-ASI-DC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5035 pcs Pepa Raraunga G2R-1S-ASI-DC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 8.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.8 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 440VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2RS Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa G2R1SASIDC12 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Socketable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea - Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 278 Ohms Kohikohi Miihini 530 mW
Kohikohi Kei te Aukati 43.2mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G2R-1A4-T130 DC24
G2R-1A4-T130 DC24
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V
I roto i te taonga: 4028 pcs
Tikiake: G2R-1A4-T130 DC24.pdf
RFQ
G2R-1A4-T130 DC48
G2R-1A4-T130 DC48
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 48V
I roto i te taonga: 4333 pcs
Tikiake: G2R-1A4-T130 DC48.pdf
RFQ
G2R-1Z4 AC24
G2R-1Z4 AC24
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V
Tikiake: G2R-1Z4 AC24.pdf
G2R-1Z-DC12
G2R-1Z-DC12
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V
Tikiake: G2R-1Z-DC12.pdf
G2R-1B-E DC24
G2R-1B-E DC24
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Tikiake: G2R-1B-E DC24.pdf
G2R-2 DC18
G2R-2 DC18
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 18V
Tikiake: G2R-2 DC18.pdf
G2R-1Z4 DC24
G2R-1Z4 DC24
Tikiake: G2R-1Z4 DC24.pdf
G2R-1B-E AC24
G2R-1B-E AC24