G2R-14-DC12
OmronOmron
G2R-14-DC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-14-DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 12V
Ngā Rauemi: G2R-14-DC12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-14-DC12
Tau Wae G2R-14-DC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31107 pcs Pepa Raraunga G2R-14-DC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 8.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.8 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R-114P-V-US-DC12
G2R-14 DC12
G2R-14 DC12 BY OMI
G2R-14-DC12 BY KUM
G2R-14-DC12BYKUM
G2R14DC12
G2R14DC12BYOMI
G2RN8110M
Z744
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 8A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 275 Ohms Kohikohi Miihini 530 mW
Kohikohi Kei te Aukati 43.6mA