G2R-14-ASI-DC18
OmronOmron
G2R-14-ASI-DC18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-14-ASI-DC18
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 18V
Ngā Rauemi: G2R-14-ASI-DC18.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-14-ASI-DC18
Tau Wae G2R-14-ASI-DC18 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 18V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13459 pcs Pepa Raraunga G2R-14-ASI-DC18.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 12.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.7 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R14ASIDC18 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Fully Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 18VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 8A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 18VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 612 Ohms
Kohikohi Miihini 530 mW Kohikohi Kei te Aukati 29.4mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G2R-14-DC24
G2R-14-DC24
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 24V
I roto i te taonga: 27445 pcs
Tikiake: G2R-14-DC24.pdf
RFQ
G2R-14-ASI DC48
G2R-14-ASI DC48
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 48V