G2R-1-DC24
OmronOmron
G2R-1-DC24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-1-DC24
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Ngā Rauemi: G2R-1-DC24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-1-DC24
Tau Wae G2R-1-DC24 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33774 pcs Pepa Raraunga G2R-1-DC24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 16.8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 3.6 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R-1 DC24 BY OMI
G2R-1-DC24-ND
G2R124DC
G2R1DC24
G2R1DC24BYOMI
G2RN8092R
Z2840
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 1.1 kOhms Kohikohi Miihini 530 mW
Kohikohi Kei te Aukati 21.8mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G2R-1-DC12
G2R-1-DC12
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
I roto i te taonga: 32607 pcs
Tikiake: G2R-1-DC12.pdf
RFQ
G2R-1-E DC100
G2R-1-E DC100
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 100V
I roto i te taonga: 10386 pcs
Tikiake: G2R-1-E DC100.pdf
RFQ
G2R-1-DC110
G2R-1-DC110
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 110V
Tikiake: G2R-1-DC110.pdf
G2R-1-AP3 DC12
G2R-1-AP3 DC12
Tikiake: G2R-1-AP3 DC12.pdf
G2R-1-E DC18
G2R-1-E DC18
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 18V
Tikiake: G2R-1-E DC18.pdf
G2R-1-ASI-DC12
G2R-1-ASI-DC12
Tikiake: G2R-1-ASI-DC12.pdf
G2R-1-E DC9
G2R-1-E DC9
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 9V
Tikiake: G2R-1-E DC9.pdf
G2R-1-AP3 DC24
G2R-1-AP3 DC24
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Tikiake: G2R-1-AP3 DC24.pdf
G2R-1-E AC12
G2R-1-E AC12
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
Tikiake: G2R-1-E AC12.pdf
G2R-1-E AC220
G2R-1-E AC220
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 220V
Tikiake: G2R-1-E AC220.pdf
G2R-1-DC5
G2R-1-DC5
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 5V