G2R-1-ASI-DC24
OmronOmron
G2R-1-ASI-DC24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-1-ASI-DC24
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Ngā Rauemi: G2R-1-ASI-DC24.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-1-ASI-DC24
Tau Wae G2R-1-ASI-DC24 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 16383 pcs Pepa Raraunga G2R-1-ASI-DC24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 16.8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 3.6 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R1ASI24DC
G2R1ASIDC24
G2RN8107M
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 1.1 kOhms
Kohikohi Miihini 530 mW Kohikohi Kei te Aukati 21.8mA
Ngā Hua e hāngai ana
G2R-1-DC24
G2R-1-DC24
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
I roto i te taonga: 33774 pcs
Tikiake: G2R-1-DC24.pdf
RFQ
G2R-1-DC110
G2R-1-DC110
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 110V
I roto i te taonga: 8502 pcs
Tikiake: G2R-1-DC110.pdf
RFQ
G2R-1-E AC220
G2R-1-E AC220
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 220V