ZFV-SC90W
Hua Hua
Tau Wae: ZFV-SC90W
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua IMAGING CAMERA CHASSIS MOUNT
Ngā Rauemi: ZFV-SC90W.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 47 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 47 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZFV-SC90W
Tau Wae ZFV-SC90W Kaihanga Omron Automation & Safety
He Rahinga Kei te wātea 47 pcs Pepa Raraunga ZFV-SC90W.pdf
Taumaha 1.1 lbs (499g) Tuhinga o mua 15VDC
Āpure Ata (Min) 50.0mm x 46.0mm Āpure Atahanga (Max) 90.0mm x 83.0mm
Tauira Tauira - Te whakatau -
Ētahi Ingoa ZFVSC90W Tae Mahi 0°C ~ 40°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 45 Weeks Maama Maama Integrated (White)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tautuhinga Tautuhi 66.0mm ~ 141.0mm