ZFV-SC150
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZFV-SC150
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua IMAGING CAMERA CHASSIS MOUNT
Ngā Rauemi: ZFV-SC150.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 39 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 39 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZFV-SC150
Tau Wae ZFV-SC150 Kaihanga Omron Automation & Safety
He Rahinga Kei te wātea 39 pcs Pepa Raraunga ZFV-SC150.pdf
Taumaha 1.1 lbs (499g) Tuhinga o mua 15VDC
Āpure Ata (Min) 90.0mm x 83.0mm Āpure Atahanga (Max) 150.0mm x 138.0mm
Momo Imaging Camera Kāhua Whakamutunga Cable with Connector
Raupapa ZFV Momo Pato CCD
Tauira Tauira - Te whakatau -
Ētahi Ingoa ZFVSC150 Tae Mahi 0°C ~ 40°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 45 Weeks Maama Maama Integrated (White)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tautuhinga Tautuhi 114.0mm ~ 226.0mm