SR06AM24
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
SR06AM24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SR06AM24
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY SAFETY 3PST 4A 24V
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SR06AM24
Tau Wae SR06AM24 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY SAFETY 3PST 4A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 5249 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) - Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa SR06AM Momo Tae Safety
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 44510-0330
44510-0330-ND
Z3891
Tae Mahi -10°C ~ 55°C Momo Tae DIN Rail
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 4A Whakaaetanga Mea -