SR06AM110
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SR06AM110
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY SAFETY 3PST 4A 110V
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Waehere Stock 88 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 88 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SR06AM110
Tau Wae SR06AM110 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY SAFETY 3PST 4A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 88 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) - Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa SR06AM Momo Tae Safety
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 44510-0320
Tae Mahi -10°C ~ 55°C Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Ngā āhuatanga LED Indicator
Whakaahuatanga Taipitopito Safety Relay 3PST-NO (3 Form A) 110VAC Coil DIN Rail Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 4A
Whakaaetanga Mea - Puka Puka Whakapā 3PST-NO (3 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 110VAC Momo Momo -