SL12-CB110
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
SL12-CB110 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL12-CB110
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua BULB FOR CONDUIT LIGHT 110VAC
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL12-CB110
Tau Wae SL12-CB110 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga BULB FOR CONDUIT LIGHT 110VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 10644 pcs Pepa Raraunga
Raupapa - Ētahi Ingoa 44512-0140
44512-0140-ND
SL12CB110
Z3907
Mo te Whakamahia me te / Products Related Multiple Series Momo Accessory Lamp
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SL12-M3/61T
SL12-M3/61T
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 20V 1.5A DO214AC
I roto i te taonga: 748700 pcs
Tikiake: SL12-M3/61T.pdf
RFQ
SL12-1R308-A
SL12-1R308-A
Kaihanga: Ametherm
Whakaahuatanga: ICL 1.3 OHM 20% 8A 13MM
I roto i te taonga: 202327 pcs
Tikiake: SL12-1R308-A.pdf
RFQ
SL12 8R004
SL12 8R004
Kaihanga: Ametherm
Whakaahuatanga: ICL 8 OHM 20% 4A 12MM