SL12-ACL30
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL12-ACL30
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua M20 CONDUIT LIGHT, AMB NO BULB
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL12-ACL30
Tau Wae SL12-ACL30 Kaihanga Omron Automation & Safety
He Rahinga Kei te wātea 1261 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Ētahi Ingoa 44512-0130
SL12ACL30
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SL12-22101-AT
SL12-22101-AT
Kaihanga: Ametherm
Whakaahuatanga: INRUSH CURRENT LIMITERS
I roto i te taonga: 114443 pcs
Tikiake: SL12-22101-AT.pdf
RFQ
SL12 8R004
SL12 8R004
Kaihanga: Ametherm
Whakaahuatanga: ICL 8 OHM 20% 4A 12MM