S8FS-G60012CD
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S8FS-G60012CD
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua PWR SUPPLY SWITCHING DIN MNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Waehere Stock 259 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 259 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S8FS-G60012CD
Tau Wae S8FS-G60012CD Kaihanga Omron Automation & Safety
He Rahinga Kei te wātea 259 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 120.0mm x 61.0mm)
Raupapa S8FS-G Mana (Watts) 600W
Ētahi Ingoa S8FSG60012CD Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 50A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 50A Whakaaetanga CE, CSA, cUR, UL