S8FS-G30012CD
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S8FS-G30012CD
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua PWR SUPPLY SWITCHING DIN MNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Waehere Stock 330 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 330 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S8FS-G30012CD
Tau Wae S8FS-G30012CD Kaihanga Omron Automation & Safety
He Rahinga Kei te wātea 330 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 6.69" L x 4.02" W x 1.61" H (170.0mm x 102.0mm x 41.0mm)
Raupapa S8FS-G Mana (Watts) 300W
Ētahi Ingoa S8FSG30012CD Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 25A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 25A Whakaaetanga CE, CSA, cUR, UL
Nga tono Hazardous Locations, ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S8FS-G15048CD
S8FS-G15048CD
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 158W
I roto i te taonga: 972 pcs
Tikiake: S8FS-G15048CD.pdf
RFQ
S8FS-G15024C
S8FS-G15024C
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 150W