S8FS-G15024CD
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
S8FS-G15024CD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S8FS-G15024CD
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 150W
Ngā Rauemi: 1.S8FS-G15024CD.pdf2.S8FS-G15024CD.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S8FS-G15024CD
Tau Wae S8FS-G15024CD Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1128 pcs Pepa Raraunga 1.S8FS-G15024CD.pdf2.S8FS-G15024CD.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 6.26" L x 1.54" W x 3.82" H (159.0mm x 39.2mm x 97.0mm)
Raupapa S8FS-G Mana (Watts) 150W
Ētahi Ingoa S8FSG15024CD
Z7855
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.5A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 6.5A Whakaaetanga CE, cURus, TUV, UL