MY3N-DC48
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MY3N-DC48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MY3N-DC48
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 48V
Ngā Rauemi: MY3N-DC48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MY3N-DC48
Tau Wae MY3N-DC48 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3967 pcs Pepa Raraunga MY3N-DC48.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 38.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 4.8 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 125VDC - Max
Raupapa MY Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MY3NDC48 Tae Mahi -55°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Socketable
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga LED Indicator
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 48VDC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag) Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 48VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 2.6 kOhms Kohikohi Miihini 900 mW
Kohikohi Kei te Aukati 18.5mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MY3N-AC100/110
MY3N-AC100/110
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 110V
I roto i te taonga: 5913 pcs
Tikiake: MY3N-AC100/110.pdf
RFQ
MY3N-02 DC24
MY3N-02 DC24
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 24V