MY3N-DC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MY3N-DC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MY3N-DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 12V
Ngā Rauemi: MY3N-DC12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MY3N-DC12
Tau Wae MY3N-DC12 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10273 pcs Pepa Raraunga MY3N-DC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 125VDC - Max
Raupapa MY Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MY3N-DC12-ND
MY3NDC12
Z10470
Tae Mahi -55°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Socketable
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga LED Indicator
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 12VDC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag) Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 160 Ohms Kohikohi Miihini 900 mW
Kohikohi Kei te Aukati 75.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MY3N-02 DC24
MY3N-02 DC24
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 24V