MKS2PI-DC24
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MKS2PI-DC24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MKS2PI-DC24
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Ngā Rauemi:
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKS2PI-DC24
Tau Wae MKS2PI-DC24 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7601 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 3.6 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In, 8 Pin (Octal) Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa MKS Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MKS2PIDC24
Z3215
Tae Mahi -40°C ~ 60°C
Whakamahia te wa 30ms Momo Tae Socketable
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Tin Indium (AgSnIn) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 430 Ohms Kohikohi Miihini 1.4 W
Kohikohi Kei te Aukati 55.8mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MKS2PI-V AC220
MKS2PI-V AC220
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 220V
I roto i te taonga: 4638 pcs
Tikiake: MKS2PI-V AC220.pdf
RFQ
MKS2PI-D DC12
MKS2PI-D DC12
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
I roto i te taonga: 4500 pcs
Tikiake: MKS2PI-D DC12.pdf
RFQ
MKS2PI-V AC24
MKS2PI-V AC24
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Tikiake: MKS2PI-V AC24.pdf
MKS2PI-V AC120
MKS2PI-V AC120
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
Tikiake: MKS2PI-V AC120.pdf
MKS2PI-V AC12
MKS2PI-V AC12
Tikiake: MKS2PI-V AC12.pdf
MKS2PI-AC240
MKS2PI-AC240
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V
Tikiake:
MKS2PI-D DC24
MKS2PI-D DC24
Tikiake: MKS2PI-D DC24.pdf
MKS2PI-AC120
MKS2PI-AC120
Tikiake:
MKS2PI-V AC110
MKS2PI-V AC110
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Tikiake: MKS2PI-V AC110.pdf
MKS2PI-D DC48
MKS2PI-D DC48
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V
Tikiake: MKS2PI-D DC48.pdf
MKS2PI-D-2 DC24
MKS2PI-D-2 DC24
Tikiake: MKS2PI-D-2 DC24.pdf
MKS2PI-V AC50
MKS2PI-V AC50
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 50V
Tikiake: MKS2PI-V AC50.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel