MKS2PI-AC120
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MKS2PI-AC120 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MKS2PI-AC120
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKS2PI-AC120
Tau Wae MKS2PI-AC120 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8142 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 96 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 36 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In, 8 Pin (Octal) Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa MKS Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MKS2PIAC120
Z3213
Tae Mahi -40°C ~ 60°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Socketable
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 120VAC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Tin Indium (AgSnIn) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 120VAC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 1.13 kOhms Kohikohi Miihini 2.3 VA
Kohikohi Kei te Aukati 19.3mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MKS2PI-D DC12
MKS2PI-D DC12
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
I roto i te taonga: 4500 pcs
Tikiake: MKS2PI-D DC12.pdf
RFQ
MKS2PI-2 AC24
MKS2PI-2 AC24
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V