MK3ZP-DC24
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MK3ZP-DC24
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MK3ZP-DC24
Tau Wae MK3ZP-DC24 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1256 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 3.6 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In, 11 Pin (Octal) Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 250VDC - Max
Raupapa MK Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MK3ZPDC24NC Tae Mahi -10°C ~ 40°C
Whakamahia te wa 30ms Momo Tae Socketable
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VDC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag) Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 430 Ohms Kohikohi Miihini 1.5 W
Kohikohi Kei te Aukati 56.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MK3PV-5-S-AC110
MK3PV-5-S-AC110
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V
I roto i te taonga: 2484 pcs
Tikiake: MK3PV-5-S-AC110.pdf
RFQ
MK3PV-I AC120
MK3PV-I AC120
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V