MK3ZP-AC220
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MK3ZP-AC220
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 220V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MK3ZP-AC220
Tau Wae MK3ZP-AC220 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 220V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1470 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 176 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 66 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In, 11 Pin (Octal) Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 250VDC - Max
Raupapa MK Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MK3ZPAC220NC Tae Mahi -10°C ~ 40°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Socketable
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 220VAC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag) Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 220VAC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 5.09 kOhms Kohikohi Miihini 2.3 VA
Kohikohi Kei te Aukati 11.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MK3PV-5-S-AC120
MK3PV-5-S-AC120
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V
I roto i te taonga: 2695 pcs
Tikiake: MK3PV-5-S-AC120.pdf
RFQ
MK3ZP AC100/110
MK3ZP AC100/110
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V
I roto i te taonga: 1455 pcs
Tikiake:
RFQ
MK3PV-I AC120
MK3PV-I AC120