LY2F-DC48
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LY2F-DC48
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V
Ngā Rauemi: LY2F-DC48.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LY2F-DC48
Tau Wae LY2F-DC48 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4469 pcs Pepa Raraunga LY2F-DC48.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 38.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 4.8 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 125VDC - Max
Raupapa LY Wā Whakaora 25ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa LY2FDC48 Tae Mahi -25°C ~ 55°C
Whakamahia te wa 25ms Momo Tae Chassis Mount
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Chassis Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 48VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 2.6 kOhms
Kohikohi Miihini 900 mW Kohikohi Kei te Aukati 18.5mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LY2I4 AC24
LY2I4 AC24
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
I roto i te taonga: 4413 pcs
Tikiake: LY2I4 AC24.pdf
RFQ
LY2F-BLUE COVER BY OMI
LY2F-BLUE COVER BY OMI
Whakaahuatanga: RELAY TERMINAL COVERS
I roto i te taonga: 75722 pcs
Tikiake: LY2F-BLUE COVER BY OMI.pdf
RFQ
LY2F-DC6
LY2F-DC6
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 6V
Tikiake: LY2F-DC6.pdf
LY2I4 AC110/120
LY2I4 AC110/120
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
Tikiake: LY2I4 AC110/120.pdf
LY2F-FD AC24
LY2F-FD AC24
Tikiake: LY2F-FD AC24.pdf
LY2F-DC24
LY2F-DC24
Tikiake: LY2F-DC24.pdf
LY2F-COVER BY OMI
LY2F-COVER BY OMI
Tikiake: LY2F-COVER BY OMI.pdf
LY2F-DC100/110
LY2F-DC100/110
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Tikiake: LY2F-DC100/110.pdf
LY2F-FD DC24
LY2F-FD DC24