LY2F-DC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
LY2F-DC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LY2F-DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Ngā Rauemi: LY2F-DC12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LY2F-DC12
Tau Wae LY2F-DC12 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11615 pcs Pepa Raraunga LY2F-DC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 125VDC - Max
Raupapa LY Wā Whakaora 25ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa LY2FDC12
Z190
Tae Mahi -25°C ~ 55°C
Whakamahia te wa 25ms Momo Tae Chassis Mount
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Chassis Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 160 Ohms
Kohikohi Miihini 900 mW Kohikohi Kei te Aukati 75.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LY2F-COVER BY OMI
LY2F-COVER BY OMI
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY TERMINAL COVERS
I roto i te taonga: 55481 pcs
Tikiake: LY2F-COVER BY OMI.pdf
RFQ
LY2F-FD AC110/120
LY2F-FD AC110/120
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
I roto i te taonga: 4309 pcs
Tikiake: LY2F-FD AC110/120.pdf
RFQ
LY2F-DC100/110
LY2F-DC100/110
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Tikiake: LY2F-DC100/110.pdf
LY2F-BLUE COVER BY OMI
LY2F-BLUE COVER BY OMI
Tikiake: LY2F-BLUE COVER BY OMI.pdf
LY2F-DC6
LY2F-DC6
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 6V
Tikiake: LY2F-DC6.pdf
LY2F-FD AC24
LY2F-FD AC24
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V