E5EC-QX2DBM-010
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E5EC-QX2DBM-010
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua CONTROL TEMP RELAY/VOLTAGE 24V
Ngā Rauemi: E5EC-QX2DBM-010.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 221 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 221 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E5EC-QX2DBM-010
Tau Wae E5EC-QX2DBM-010 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga CONTROL TEMP RELAY/VOLTAGE 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 221 pcs Pepa Raraunga E5EC-QX2DBM-010.pdf
Taumaha 0.463 lb (210.01g) Tuhinga o mua 24VAC/DC
Raupapa E5EC Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Momo putanga Relay (3), Voltage (External SSR) (2) Tae Mahi -10°C ~ 55°C
Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4, 4 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ranunga Whakauru -200°C ~ 2300°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Tiaki Ingoa IP66 - Dust Tight, Water Resistant Ngā āhuatanga Heater Fault Detection
Momo Whakaatu LCD - Tri Color Characters, Backlight Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei 0.710" (18.00mm), 0.433" (11.00mm), 0.307" (7.80mm)