E5EC-QX2ABM-010
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E5EC-QX2ABM-010
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua CONTROL TEMP RELAY/VOLT 100-240V
Ngā Rauemi: E5EC-QX2ABM-010.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 193 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 193 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E5EC-QX2ABM-010
Tau Wae E5EC-QX2ABM-010 Kaihanga Omron Automation & Safety
He Rahinga Kei te wātea 193 pcs Pepa Raraunga E5EC-QX2ABM-010.pdf
Taumaha 0.463 lb (210.01g) Tuhinga o mua 100 ~ 240VAC
Raupapa E5EC Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Momo putanga Relay (3), Voltage (External SSR) (2) Tae Mahi -10°C ~ 55°C
Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4, 4 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ranunga Whakauru -200°C ~ 2300°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Tiaki Ingoa IP66 - Dust Tight, Water Resistant Ngā āhuatanga Heater Fault Detection
Momo Whakaatu LCD - Tri Color Characters, Backlight Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei 0.710" (18.00mm), 0.433" (11.00mm), 0.307" (7.80mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, U, W) 100 ~ 240VAC Panel Mount Tikanga Mana On/Off, Proportional (PID)