E3F2-LS10C4
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E3F2-LS10C4
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua SENSR OPTO REFL 100MM WIRE AXIAL
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E3F2-LS10C4
Tau Wae E3F2-LS10C4 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga SENSR OPTO REFL 100MM WIRE AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5473 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Raupapa E3F2
Mahinga Whakaaro Reflective, Background Suppression Te Whakaaro Tae 3.937" (100mm)
Wā Whakautu 1ms Whirihoranga Whakaputa NPN - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Ētahi Ingoa E3F2LS10C4 Tae Mahi -25°C ~ 55°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maama Maama Red (660nm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IEC IP67, IP69K
Mahinga Hononga Wire Momo Whakatika Fixed
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
E3F2-LS10B4-M1-M
E3F2-LS10B4-M1-M
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: SENSR OPTO REFL 100MM CONN AXIAL
I roto i te taonga: 5609 pcs
Tikiake:
RFQ
E3F2-LS10C4-M 2M
E3F2-LS10C4-M 2M
Whakaahuatanga: SENSR OPTO REFL 100MM WIRE AXIAL