E3F2-LS10B4
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E3F2-LS10B4
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua SENSR OPTO REFL 100MM WIRE AXIAL
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E3F2-LS10B4
Tau Wae E3F2-LS10B4 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga SENSR OPTO REFL 100MM WIRE AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5076 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Raupapa E3F2
Mahinga Whakaaro Reflective, Background Suppression Te Whakaaro Tae 3.937" (100mm)
Wā Whakautu 1ms Whirihoranga Whakaputa PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Ētahi Ingoa E3F2LS10B4 Tae Mahi -25°C ~ 55°C