UM050T1009JE
Hua Hua
Tau Wae: UM050T1009JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 100G OHM 3W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: UM050T1009JE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UM050T1009JE
Tau Wae UM050T1009JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 100G OHM 3W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2472 pcs Pepa Raraunga UM050T1009JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 1.969" L x 0.063" W (50.00mm x 1.60mm)
Raupapa Ultra-Mox Tuhinga 100 GOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 GOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial High Voltage Thick Film