UM040Z1008JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UM040Z1008JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 10G OHM 1.2W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: UM040Z1008JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UM040Z1008JE
Tau Wae UM040Z1008JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 10G OHM 1.2W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3173 pcs Pepa Raraunga UM040Z1008JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 1.575" L x 0.063" W (40.00mm x 1.60mm)
Raupapa Ultra-Mox Tuhinga 10 GOhms
Mana (Watts) 1.2W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 GOhms ±5% 1.2W Through Hole Resistor Radial High Voltage Thick Film