TUW7J150E
Hua Hua
Tau Wae: TUW7J150E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 150 OHM 7W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: TUW7J150E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TUW7J150E
Tau Wae TUW7J150E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 150 OHM 7W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103668 pcs Pepa Raraunga TUW7J150E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.378" L (10.00mm x 9.00mm x 35.00mm)
Raupapa TUW Tuhinga 150 Ohms
Mana (Watts) 7W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OHTUW7J150E
OHTUW7J150E-ND
Whakaahuatanga Taipitopito 150 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound