TUW7J100E
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TUW7J100E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 7W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: TUW7J100E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TUW7J100E
Tau Wae TUW7J100E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 100 OHM 7W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 121420 pcs Pepa Raraunga TUW7J100E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.378" L (10.00mm x 9.00mm x 35.00mm)
Raupapa TUW Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 7W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OHTUW7J100E
OHTUW7J100E-ND
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound