TUW5J2R7E
Hua Hua
Tau Wae: TUW5J2R7E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 2.7 OHM 5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: TUW5J2R7E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TUW5J2R7E
Tau Wae TUW5J2R7E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 2.7 OHM 5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 125802 pcs Pepa Raraunga TUW5J2R7E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.394" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (10.00mm x 9.00mm x 22.00mm)
Raupapa TUW Tuhinga 2.7 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OHTUW5J2R7E
OHTUW5J2R7E-ND
Whakaahuatanga Taipitopito 2.7 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound