TUW5J200E
Hua Hua
Tau Wae: TUW5J200E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 200 OHM 5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: TUW5J200E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TUW5J200E
Tau Wae TUW5J200E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 200 OHM 5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 118329 pcs Pepa Raraunga TUW5J200E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.394" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (10.00mm x 9.00mm x 22.00mm)
Raupapa TUW Tuhinga 200 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OHTUW5J200E
OHTUW5J200E-ND
Whakaahuatanga Taipitopito 200 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound