TUW15J30RE
Hua Hua
Tau Wae: TUW15J30RE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 30 OHM 15W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: TUW15J30RE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TUW15J30RE
Tau Wae TUW15J30RE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 30 OHM 15W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81860 pcs Pepa Raraunga TUW15J30RE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.492" x 0.453" Rectangular x 1.929" L (12.50mm x 11.50mm x 49.00mm)
Raupapa TUW Tuhinga 30 Ohms
Mana (Watts) 15W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OHTUW15J30RE
OHTUW15J30RE-ND
Whakaahuatanga Taipitopito 30 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound