TUW15J2R0E
Hua Hua
Tau Wae: TUW15J2R0E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 2 OHM 15W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: TUW15J2R0E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TUW15J2R0E
Tau Wae TUW15J2R0E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 2 OHM 15W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66808 pcs Pepa Raraunga TUW15J2R0E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.492" x 0.453" Rectangular x 1.929" L (12.50mm x 11.50mm x 49.00mm)
Raupapa TUW Tuhinga 2 Ohms
Mana (Watts) 15W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OHTUW15J2R0E
OHTUW15J2R0E-ND
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound