TGHMV100RJE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TGHMV100RJE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua 100 OHM 300 WATT SOT227 5% TF
Ngā Rauemi: 1.TGHMV100RJE.pdf2.TGHMV100RJE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TGHMV100RJE
Tau Wae TGHMV100RJE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga 100 OHM 300 WATT SOT227 5% TF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4810 pcs Pepa Raraunga 1.TGHMV100RJE.pdf2.TGHMV100RJE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 1.496" L x 0.984" W (38.00mm x 25.00mm) Raupapa TGHM
Tuhinga 100 Ohms Mana (Watts) 300W
Packaging - Paa / Case SOT-227-2
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Kāhua Ara Quick Connects, 0.228" (5.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±5% 300W Thick Film Chassis Mount Resistor