TGHLVR500JE
OhmiteOhmite
TGHLVR500JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TGHLVR500JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 0.5 OHM 5% 200W
Ngā Rauemi: TGHLVR500JE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TGHLVR500JE
Tau Wae TGHLVR500JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 0.5 OHM 5% 200W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1786 pcs Pepa Raraunga TGHLVR500JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Rahi / Rahi 1.500" L x 0.980" W (38.10mm x 24.90mm) Raupapa TGH
Tuhinga 500 mOhms Mana (Watts) 200W
Packaging Bulk Paa / Case SOT-227-2
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Kāhua Ara M4 Threaded Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.483" (12.26mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive, Pulse Withstanding, RF, High Frequency
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 500 mOhms ±5% 200W Thick Film Chassis Mount Resistor